می خواهید سفارش خود را با بهترین کیفیت در سریعترین زمان دریافت کنید؟

Blockchain-Foundry-Announces-E-Commerce-Marketplace-Blockmarket
تجارت الکترونیک

توجه به تجارت الکترونیک یکی از سیاست های بازرگانی گل پخش است. بدیهی است که استفاده از بستر الکترونیکی فراهم آمده در شرایط امروزجهت رشد و تغذیه نیاز بازار امری ضروری و غیر قابل انکار می باشد. از این رو تمام تلاش خود را در جهت هموار سازی مسیر اعتماد مشتریان محترم به کار بسته و در زمینه  تجارت الکترونیک نیز ابزار های ارتباطی لازم را فراهم آورده ایم.

ادامه مطلب
saving-money-golpakhsh
بهره وری اقتصادی

با توجه به اینکه شرکت بازرگانی گل پخش نماینده رسمی برای واردات مواد اولیه از کشورهای خارجی بوده و نظر به سیاست های اقتصادی شرکت در جهت رفاه حال مشتریان محترم، مشتریان محترم یازرگانی گل پخش می توانند با قیمتی بسیار مناسب محصول خود را تهیه بفرمایند که مسلما این امر در بهره وری اقتصادی آنان تأثیر بسزایی خواهد داشت.

ادامه مطلب
ارتباطات جهانی

بازرگانی گل پخش یک شرکت بین المللی می باشد . این شرکت وارد کننده مواد اولیه و محصولات مورد نیاز کارخانجات تولید رنگ از نقاط مختلف دنیا می باشد. شرکت بازرگانی گل پخش وارد کننده مواد اولیه رنگ، رزین، چسب و پلاستیک و مالک برندهای با کیفیت و بین المللی GP Chemical و DCC بوده و همواره ارتباطات خود در سطح جهانی را حفظ خواهد کرد.

ادامه مطلب

چرا شرکت بازرگانی گل پخش؟

در سختی ها کنار هم بودیم

۰

رضایت مشتریان

۰

مشاورها

۰

محصولات

۰

سابقه فعالیت
شرکت بازرگانی گل پخش
نماد اعتبار و اعتماد

آخرین مطالب و اخبار

 • a583973776fb37250276613e8b293811

  ۵۳۰۷۷۲۹ef70a595047c9d5fa43fdcaad

  ۱۴۰۱/۱۰/۲۲
 • تفاوت تیتان کلراید و تیتان سولفات

  مزایا و معایب یک واقعیت در مورد تیتان این است که دی اکسید تیتانیوم یکی از مواد اولیه استراتژیک است چرا که خاصیت های منحصر به فردی دارد از جمله این خواص قدرت پراکندگی، قدرت پنهان شدن ، تثبیت و بی اثر بودن از نظر خواص شیمیایی می باشند. تیتان در مقیاس صنعتی به دو

  ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
 • سویا لسیتین مایع صنعتی

  سویا لسیتین از روغن دانه سویا استخراج می شود و به عنوان عامل امولسیونر یا تثبیت کننده طبیعی در چندین کاربرد صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. سویا لسیتین سطوح چرمی را نرم کرده و به آن حالتی دلپذیر می دهد. در زمان چرب کردن سطوح و یا در فازهای چرب سازی، سویالسیتین به عنوان

  ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
درخواست تماس تلفنی

شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید تا علاوه بر عضویت در جامعه مصرف کنندگان و عضویت در شبکه های اجتماعی، کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

درخواست تماس تلفنی

کرج

همکاران بازرگانی گل پخش