شرکت بازرگانی گل پخش مالک برندهای بین المللی GP Chemical و DCC و نماینده رسمی چندین کمپانی معتبر خارجی با بیش از چند دهه فعالیت موثر در تامین مواد اولیه مورد نیاز تولیدکنندگان محترم رنگ، رزین، چسب و پلاستیک می باشد و در راستای حفظ رضایت و همراهی شما مدیران محترم امادگی خود را برای ادامه همکاری بیشتر با تضمین تامین رضایت بیشتر شما اعلام می کند. به همین جهت دوستان عزیز جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند در روزهای اداری با کارشناسان فروش این شرکت تماس و یا به سایت شرکت مراجعه کرده یا در شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشند.

شرکت بازرگانی گل پخش با چندین دهه سابقه موفق در واردات و توزیع مواد اولیه رنگ و رزین و چسب مطابق با سلیقه تولیدکنندگان محترم و با تکیه بر دانش و تجربه و با بهره گیری از پرسنل مجرب در زمینه بازرگانی و مشاوره فنی مواد شیمیایی فعالیت می نماید.

لازم بذکر است این شرکت در انتخاب محصولات وارداتی بیشترین دقت و کوشش را در انطباق کیفیت مورد پسند تولیدکنندگان ایرانی با محصولات تولیدی برندهای مطرح جهان نموده است. که این مهم ، از لحاظ کیفیت و قیمت در برگیرنده رضایت کامل تولیدکنندگان خواهد بود.

نقشه راه گل پخش

سیاست های کاری بازرگانی گل پخش :

  • سفارش و تحویل آسان مواد اولیه مورد نیاز شما
  • ارائه و حفظ کیفیت بی نظیر 
  • مدیریت زمان و هزینه به نفع مشتری
  • کارشناسان مستعد، تیمی مجرب و حرفه ای
  • کاهش هزینه های مصرف کننده بدون کم کردن کیفیت
  • حفظ شفافیت و صداقت ضمن انجام کار

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و به رایگان مشاوره بگیرید

گل پخش را بیشتر بشناسید

GP Chemical

golpakhsh-banner

کارشناسان گل پخش همیشه آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما هستند.

می خواهید با گل پخش بیشتر آشنا شوید؟