golpakhsh-history1

تاریخچه شرکت

شرکت بازرگانی گل پخش از سال ۱۳۶۸ با کادری با انگیزه و سخت کوش شروع به کار نمود و در زمینه واردات و توزیع مواد اولیه شروع به فعالیت نمود و سپس به صورت مرحله ای و گام به گام تجارت خود را گسترش داد.

 • ۱۳۶۸

  شروع کار

  هنگامی که در سال ۱۳۶۸ هیئت مدیره بازرگانی گلپخش کار خود را آغاز کردند، با تمام وجود به آینده امیدوار یوده و به هدف خود اعتقاد داشتند. البته در این زمان کمتر کسی گل پخش را می شناخت که البته با تلاش شبانه روزی و حفظ شفافیت در فرآیند کاری اکنون گل پخش تبدیل به نامی اشنا و اعتباری افزون شده است.

 • ۱۳۷۵

  توسعه

  بازرگانی گل پخش که قدم های ابتدایی خود را صحیح برداشته است، حالا در در سراشیبی توسعه افتاده و با سرعتی افزون گسترش می یابد. گل پخش واردات خود را چند برار کرده و با شرکت هایی بزرگ مذاکره می کند.

 • ۱۳۸۵

  جذب نیرو

  اکنون نام گل پخش تبدیل به نامی آشنا و پرآوازه شده است. از این رو مشتری های بسیاری به آن اعتماد کرده اند و البته گل پخش نیز جواب اعتماد آنان را با بالابردن سطح کیفی ارائه خدمات و محصولات خود می دهد، از آنجایی که رسیدن به این منظور نیازمند نیروی کار بیشتر و صرف انرژی بیشتر می باشد، درهمین سال ها بود که گل پخش نیروی کار ماهر خود را افزون نمود تا میزان خدمات مورد ارائه آن افزایش هر چه بیشتری داشته باشد.

 • ۱۳۹۷

  گل پخش در اوج

  اکنون که با یاری خداوند متعال، گل پخش به جایگاهی رفیع در عرصه واردات و توزیع اقلام وارداتی شیمیایی دست یافته و مالک برند های GP Chemical و DCC است، همچنان از تلاش خود دست بر نمی دارد و در جهت ارتقای خدمات و کیفیت همواره پیشرو و پرچم دار خواهد بود

GP Chemical

golpakhsh-banner

کارشناسان گل پخش همیشه آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما هستند.

می خواهید گل پخش را بیشتر بشناسید؟